.
Lukáš Ráček
+420 778 433 238
racek@diamonddesign.cz
V oblasti stínící techniky se pohybuji od roku 2006. Na mé práci mě fascinuje její rozmanitost, kombinace různých materiálů a provedení z naší nabídky stínící techniky, tapet a doplňků. Rád poznávám nové lidi a můj cil je maximálně uspokojit potřeby zákazníka s působivým výsledkem. Mojí silnou stránkou jsou technické znalosti systémů a použitých materiálů, spolehlivost, vstřícnost a profesionální jednání. Největší odměnou je pro mě vždy spokojený zákazník.
Závěsy a záclony

Pro přidávání do oblíbených a hodnocení fotografií se musíte Přihlásít nebo Registrovat

Close
Pro prohlížení popořadě je zapotřebí zavřít křížkem náhled fotografie a pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.
Question 100
Close
Moderní  interiéry si prvoplánově o stínění neříkají, ale ... už na druhý pohled je místnost s odhaleným betonovým stropem, se záclonami a závěsy od stropu až na podlahu, barevně se stropem korespondujícími, útulnější. Navíc ostré denní světlo přicházející ze zahrady je více než nutné v jeho intenzitě usměrňovat.
Moderní interiéry si prvoplánově o stínění neříkají, ale ... už na druhý pohled je místnost s odhaleným betonovým stropem, se záclonami a závěsy od stropu až na podlahu, barevně se stropem korespondujícími, útulnější. Navíc ostré denní světlo přicházející ze zahrady je více než nutné v jeho intenzitě usměrňovat.
č fotky: a39580