.
Martin Fikr
+420 777 799 270
fikr@diamonddesign.cz
V oblasti technického designu bydlení se pohybuji již od roku 2004 a mým úsilím je vytvořit bydlení nejen krásné, ale především funkční a praktické. K životu i svoji práci přistupuji s nadhledem a každá překážka je pro mě výzvou. Společně s Vašimi sny a potřebami realizuji jedinečná a originální řešení, kde se odráží Váš styl.
Plissé a duette

Pro přidávání do oblíbených a hodnocení fotografií se musíte Přihlásít nebo Registrovat

Close
Pro prohlížení popořadě je zapotřebí zavřít křížkem náhled fotografie a pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.
Question 100
Close
Dělá nám velkou radost představit také jednu z menších realizací diamond design kterou považujeme za velmi zdařilou. Požadavek klienta (advokáta) byl najít řešení jak zachovat výhled ven z kanceláře, která se nachází v přízemí bytového domu a zároveň zabránit pohledu kolemjdoucích dovnitř.

Řešení jsme nalezli v transparentním plissé, přes jehožž plochu látky lze vidět z interiéru ven a dovnitř ne, ale zároveň jde stahovat od spodu nahoru, což umožňuje vytvoření pomyslného světlíku v horní části okna či dveří. Plissé je nainstalováno přímo na křídlech prosklených stěn a nijak tak nebrání jejich otvírání a průchodu klientů do kanceláře.

Velmi nás těší, že klient je s tímto řešením velmi spokojen a prostředí jeho kanceláře je tak o něco příjemnější.
Dělá nám velkou radost představit také jednu z menších realizací diamond design kterou považujeme za velmi zdařilou. Požadavek klienta (advokáta) byl najít řešení jak zachovat výhled ven z kanceláře, která se nachází v přízemí bytového domu a zároveň zabránit pohledu kolemjdoucích dovnitř. Řešení jsme nalezli v transparentním plissé, přes jehožž plochu látky lze vidět z interiéru ven a dovnitř ne, ale zároveň jde stahovat od spodu nahoru, což umožňuje vytvoření pomyslného světlíku v horní části okna či dveří. Plissé je nainstalováno přímo na křídlech prosklených stěn a nijak tak nebrání jejich otvírání a průchodu klientů do kanceláře. Velmi nás těší, že klient je s tímto řešením velmi spokojen a prostředí jeho kanceláře je tak o něco příjemnější.
č fotky: a33680