Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2885 in total
Látkové rolety v provedení ovládání na řetízek, konzole pro upevnění bílé panelové posuvné stěny typ Standard, ovládání tyčkou, kombinace dvou typů látky.
Ostré slunce či šedivou oblohu za střešními okny schováte pomocí systému plissee. Díky dálkovému ovládání Vás celý proces bude stát pouze stlačení jednoho tlačítka. Nebo si vyberte, které plissee použijete, volba je jen na Vás.
Lehounké záclony v přírodní barvě skvěle doplňují moderně zařízený interiér obývacího pokoje. Zastiňují odpolední sluneční paprsky a brání nežádoucím pohledům dovnitř. Jsou ale natolik jemné, že nebrání výhledu do okolní krajiny. V případě potřeby průchodu na terasu se dají lehce odtáhnout do stran.
*
Skvělá ukázka jak lze propojit zastínění komerčního prostoru s outdoorovou reklamou. Pro stínění velké prosklené výlohy této prodejny s pánskou módou byly zvoleny digitálně potištěné interiérové látkové rolety. Hlavní myšlenkou jejich užití je odstínění ostrých slunečních paprsků, ale také skvělá interakce pro klienty. Jen na personálu tak záleží, kdy vás nechá nahlédnout dovnitř prodejny a kdy ne. V případě zakrytí pohledu slouží výloha jako celoplošná reklama. 

Rolety jsou umístěny v interiéru a jsou děleny tak, že kopírují rozdělení jednotlivých skel výlohy. Grafika navržená na ploše látky je digitálně natištěna což umožňuje velké rozlišení a autentické využití barev. Digitální tisk je v tomto případě celoplošný. Grafika je navržena tak aby při stažení všech rolet vytvářela propojení jednotlivých motivů a textů, ale také pro použití jednotlivých rolet samostatně.

Látkové rolety jsou poháněny elektromotorem a ovládány dálkovým ovladačem. Jejich použití je tak velmi komfortní a jednoduché.
*
*
*
Elegantní béžové záclony jsou spuštěné od stropu až na zem. Barevně dokreslují atmosféru nejvíce využívané místnosti v domě, příjemně ladí s dřevěným nábytkem v jídelní části a lze jimi v případě potřeby lehce manipulovat.
*
*
Díky zabudovaného boxu a vestavěných vodících lišt tvoří venkovní žaluzie Z90 součást domu. Při vytažení žaluzií je okenní prostor čistý bez zbytečných technický detailů, jako u přiznané verze vodících lišt. Nespornou výhodou tohoto systému je možnost přistínit interiér podle Vašich požadavku a zamezit přehřívání v letním období.
*
*
Látkové rolety v provedení ovládání na řetízek, konzole pro upevnění bílé panelové posuvné stěny typ Standard, ovládání tyčkou, kombinace dvou typů látky.
*
Materiál je lamela Z90. Provedení s vedením v lištách,krycí plech přiznaný. Rozměry oken 1,3x1,6 m . Počet oken je 120 ks pro jednu realizaci.
Interiér, kde se moderní design potkává s nadčasovými prvky. Kombinace tmavého podkladu tapety v šedivé barvě s drobným plastickým vzorem v kovových barvách. Současný trend kovových barev pak vyvažuje masivní dřevěný nábytek a hra s dekoracemi taktéž v kovových barvách. Nepravidelný vzorek tapety vytváří na stěně hru struktur.
Florentinum. Krásný objekt sloužící komerčním účelům skrývá krásné prostory pro občerstvení a relaxaci. Naše markýzy poskytnou hostům skrýš před prudkým sluncem a také pocit soukromí. Ať už v piazze nebo boční zahradě.
*
V prostoru glamour ložnice se potkává jemná záclonka v bílé barvě se vzorovanou lesklou tapetou. V interiéru se tak střídají materiály a dohromady působí snovým dojmem. Atypické šití do zkoseného stropu podtrhuje výšku místnosti. Jemná látka záclony se tak vždy rozsvítí při průniku slunce či večer za umělého osvětlení.
Elegantní dlouhé záclony a světle hnědé závěsy skvěle doplňují vkusně zařízený interiér v přírodních barvách.
*
V malé útulné ložnici není místa nazbyt. Otázku stínění vyřešil systém Duette®, jemně barevně tónovaný se dvěma madly pro snazší ovládání.
Markýzy B27 z outdoorového programu diamond design patří k těm nejpropracovanějším na českém trhu. Na exclusivitě jim dodává především minimalistická hranatá kazeta v tomto případě fantasticky sladěná s konstrukcí prosklených výloh. Vedle designového efektu má kazeta také rize praktický přínos - látka i ramena jsou chráněna před znečištěním po dobu jejich zatažení do kazety.

Markýzy B27 patří do 5 skupiny beaufortovi stupnice odolnosti větru, což je i v tomto parametru řadí mezi ty nejlepší produkty mezi markýzami. Přesto jsou tyto markýzy osazeny otřesovými a větrnými čidly, které je chrání před poškozením vlivem silného větru. Ovládání zajišťuje přenosný bezdrátový vysílač s možností ovládání markýz dle potřeb uživatelů a to jak samostatně, tak ve skupinách či všechny najednou.

Zvolená modrá látka vycházející z barevného sladění celé fasády, je dvojitě impregnovaná čímž je zvýšena její odolnost proti vlhkosti a plísni. V ploše látky je natištěno logo prodejny.

Ve výlohách jsme dále instalovali látkové rolety s celoplošným, barevným digitálním tiskem. Rolety zajišťují příjemné klima interiéru a to jak světelné tak vizuální.
Do ložnice vybrala designerka kombinaci dlouhých lehounkých záclon a elegantních lesklých závěsů v barvě velbloudí srsti, které společně s béžovou tapetou s drobným vzorem, barvami nábytku a doplňků vytváří poklidnou atmosféru pokoje určeného pro odpočinek a relaxaci. Závěsy a záclony se pohybují po kolejnici tvarované do písmene „V“ tak, aby bylo možné stínit prostředním závěsem okno na jedné stěně a dveře na balkon na stěně druhé.
Hliníková, 2-modulová pergola Camargue se stropními otočnými lamelami a bočními screenovými roletami.
Látkové rolety v provedení ovládání na řetízek, konzole pro upevnění bílé panelové posuvné stěny typ Standard, ovládání tyčkou, kombinace dvou typů látky.
Okna do zahrady jsou umístěná po celé délce stěny, interiér je tedy hodně prosvětlený. Ne vždy je to ovšem žádané. Jemná poloprůsvitná záclona zabrání pohledům dovnitř a má také stínicí funkci. Vzorované závěsy pomohou při přímém letním slunci a ve večerních hodinách. Záclona i závěsy jsou promyšleně instalované do sádrokartonové kapsy.
Nádherná ukázka dokonalého spojení moderní, minimalistické architektury s tak klasickým prvkem jako jsou závěsy.  Dnešní interiéry jsou často vybavovány velmi technicky, chladně a nadčasově, tak aby působily čistě a umožňovali svým uživatelům občasnou změnu atmosféry. Tuto atmosféru často zajišťují led světla s možností nejen regulace intenzity světla, ale také se změnou jeho barvy.

Nedílnou součástí těchto interiérů jsou ovšem nejrůznější solitéry a dekorace ať už v podobě samostatně stojícího sedacího nábytku, kusového koberce, tapet nebo okenních dekorací, které často slouží jako stínící technika pro regulaci světla v interiéru nebo vytvoření soukromí jeho obyvatelů. V našem případě byly k tomuto účelu použité závěsy.