Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2885 in total
Nádherná ukázka dokonalého spojení moderní, minimalistické architektury s tak klasickým prvkem jako jsou závěsy.  Dnešní interiéry jsou často vybavovány velmi technicky, chladně a nadčasově, tak aby působily čistě a umožňovali svým uživatelům občasnou změnu atmosféry. Tuto atmosféru často zajišťují led světla s možností nejen regulace intenzity světla, ale také se změnou jeho barvy.

Nedílnou součástí těchto interiérů jsou ovšem nejrůznější solitéry a dekorace ať už v podobě samostatně stojícího sedacího nábytku, kusového koberce, tapet nebo okenních dekorací, které často slouží jako stínící technika pro regulaci světla v interiéru nebo vytvoření soukromí jeho obyvatelů. V našem případě byly k tomuto účelu použité závěsy.
Interiéry horského wellness hotelu jsou zařízeny v příjemném přírodním stylu. Proto i barvy závěsů vybírala naše designérka v uklidňující hnědé barvě. Lehounké dlouhé záclony jsou čistě bílé.
*
*
*
*
Abychom eliminovali zvýšenou prašnost od hlavní silnice, doporučil jsem pro kanceláře daného podniku screenové rolety. Pomocí speciální exteriérové látky pomohou vytvořit přirozené klima, v letním období sníží náklady na zřízení či provoz klimatizace.
Screenové rolety přinesly do pergoly nejen ochranu před sluncem ale i větrem , deštěm i sněhem. Celoroční provoz terasy se stal samozřejmostí.
Ke stylové pergole stylový nábytek. Belgická značka Manutti nabízí moderní minimalistickou řadu nábytku, stejně jako designovou klasickou kolekci z imitace ratanu.
*
*
V novém bytu jsme zvolili plisse typ vou možnost libovolného posunu na okenní tabulce. Látka imitace dřevo byla vybrána pro sladění interiéru.
Hliníková pergola ALGARVE od fy. RENSON je realizována na základně záchranné letecké služby. Požadavkem investora bylo vytvořit příjemný prostor pro relax a odpočinek záchranářů při jejich náročné práci . Toto zadání pergola splňuje k plné spokojenosti.
*
*
Strukturovaná vinylová tapeta v přírodních tónech působí velmi pozitivně na lidské smysly. A kde jinde hledat klid, pohodu a relax než v ložnici. Majitelka tapetu ozvláštnila polstrovanými čtvercovými prvky nahrazující čelo postele. Výsledný dojem je jednoduše fantastický!
*
Venkovní žaluzie nemusí jen stínit , přináší i potřebné soukromí do šaten.
Látkové rolety, konzole pro upevnění bílé plastové. Roleta Twintex, konzole pro upevnění s montážním profilem, řetízek nikl. Ovládání řetízkem v obou případech.
*
Lehounký vzdušný závěs zavěšený na designové kolejnici elegantně pozvedají prostor jídelny. Barevný odstín závěsu ladí s barvou desky jídelního stolu a komody, nerezový odstín kolejnice se zase barevně potkává s barvou úchytek komody a nohami stolu.
*
Zastínění rustikálního altánu screenovými roletami zajistilo co nejmenší narušení celkového vzhledu altánu a bylo dosaženo požadovaného pohodlí , které rolety zajistí za každého počasí i se zachováním výhledu do zahrady.
*
HLINÍKOVÉ PERGOLY
Hliníková pergola ALGARVE fy. RENSON je realizována na základně záchranné letecké služby. Vhodným a příjemně funkčním doplňkem pergoly může být také elektrický ohřívač , stejně jako na této realizaci,který krásně funguje v případě nepříznivého počasí.
*
*
*
*
Dlouhé lehounké záclony jsou doplněny závěsy z výrazné dekorační tkaniny s mramorováním. Ze stejného materiálu byly ušity také menší polštáře zdobící sedací soupravu.