Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2564 in total
*
Speciální strukturovaná tapeta ozvláštnila domácí spa a wellness. Tapeta vizuálně koresponduje s velkoformátovou dlažbou a ladí s tlumenými přírodními barvami nábytku. Při relaxaci může majitel domu pozorovat blyštivé odlesky, které na tapetě rozehrávají dopadající sluneční paprsky.
*
Majitelé domu chtěli stěny ložnice oživit, ale jen jemně, decentně. Návrh designerky umístit zajímavou šedo-bílou vliesovou tapetu s nepravidelným vzorem pouze na jednu stěnu, předěl mezi ložnicí a šatnou, uvítali. O výsledku se můžete přesvědčit sami - příjemné prostředí pro odpočinek a snění.
*
*
*
Výjimečná dodávka a aplikace tapet na zámku ve Zruči nad Sázavou, kde byla nalezená původní tapeta pod historickým obkladem. Požadavek investora byl zhotovit repliku původní papírové tapety.
Pokud máte v pokoji větší množství oken a plánujete k jejich zastínění rolety, popřemýšlejte o ENERO roletách s bezdrátovým elektrickým pohonem, který se vyznačuje tichým chodem. Rolety jsou bez kabelového propojení, ideální pro dodatečnou montáž, nadále s možností ručního ovládání.
*
*
*
*
Rolety den a noc také známe jako twintex, skvěle vyřešily stínění kuchyně a jídelny a přitom zachovaly pohodlnou a útulnou atmosféru. Barva látky byla zvolena tak, aby ladila s interiérem.
*
*
*
*
*
*
Tato realizace je ukázkou všestrannosti a velkého záběru designových možností diamond design. Nejen že v našich kolekcích najdete moderní materiály a provedení našich produktů, ale tato realizace dokazuje neomezené možnosti a nápaditost našich designerů.

Realizace se nachází v idilické vesničce v srdci Vysočiny. Vše je zde podřízeno splynutí s přírodou a neuspěchanému životnímu stylu. A právě tyto dva aspekty stojí za výběrem elegantních bílých jemně nařasených záclon po stranách doplněných závěsy s květinovým vzorem.

jako závěsný systém jsou zde zvoleny hladké černé tyče, podtrhující charakter a přírodní materiály použité v interiéru. Závěsy jsou staženy textilními úvazy, ušitými ze stejné látky což dodává oknům na eleganci. Ze stejné látky jsou také zhotoveny dekorační polštářky a ubrus na jídelním stole. Detailem vykouzlujícím nevěřícný úsměv na každé tváři je pak splynutí dekoru a barvy látky s porcelánovou cukřenkou :-)
Po saunování a skoku do studené vody budete rádi, že můžete grilovat perfektní večeři na čerstvém vzduchu, chráněni před deštěm. Strop pergoly se s prvními kapkami deště sám zavře.
Plissé lze ovládat od horní nebo spodní hrany okna. Můžete tak vytvořit zajímavé variace.
*
*
*
*
Interiéry horského wellness hotelu jsou zařízeny v příjemném přírodním stylu. Proto i barvy závěsů vybírala naše designérka v uklidňující hnědé barvě. Lehounké dlouhé záclony jsou čistě bílé.
Pro klidovou zónu, jakou bezesporu ložnice v zemitých a neutrálních tónech je, zvolily majitelka domu a designerka kombinaci dvou stínicích prvků. Blíže okennímu otvoru je instalována látková roleta béžové barvy z jemně strukturovaného materiálu, která je opatřena motorem značky Somfy a ovládá se pomocí dálkového ovladače. Před roletou jsou na designové konzole zavěšené elegantní, třpytivé závěsy s délkou až na zem.
*