Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2885 in total
Abychom eliminovali zvýšenou prašnost od hlavní silnice, doporučil jsem pro kanceláře daného podniku screenové rolety. Pomocí speciální exteriérové látky pomohou vytvořit přirozené klima, v letním období sníží náklady na zřízení či provoz klimatizace.
Déšť, vítr ani slunce Vás pod pergolou nepřekvapí a vy si tak můžete užívat odpočinek, letní grilování či posezení s přáteli bez sledování počasí.
Dlouhé impozantní závěsy v barvě slonoviny a kratší poloprůsvitné záclony pomohly designerům vytvořit romantický budoár, který ocení nejedna žena.
Kovová tyč a ukázka perfektního zpracování řasící stuhy, která je pod věšená a přesto plně skryje plastové jezdce, které v dnešní době nahrazují klasické a již nevyhovující žabky.
Vkusné, designové, nic nevážící záclony tlumí sluneční paprsky, které pronikají do prostorné haly oděné do čokoládových, středních a světlých odstínů hnědé. Do haly, jíž vévodí majestátní schodiště, které žádný návštěvník nepřehlédne.
*
Rozměr otvorů je 4x3 m .Zajímavostí je použití motorizace bez jediného kabelu díky TOP baterierovému pohonu s výdrží baterií 5 let .
*
Zastínění rustikálního altánu screenovými roletami zajistilo co nejmenší narušení celkového vzhledu altánu a bylo dosaženo požadovaného pohodlí , které rolety zajistí za každého počasí i se zachováním výhledu do zahrady.
Pro pohodlné a ničím nerušené čtení majitele bytu bylo nutné okno zastínit. Díky nenáročnosti na prostor kolem okna padl los na římskou roletu.
*
Pokud máte v pokoji větší množství oken a plánujete k jejich zastínění rolety, popřemýšlejte o ENERO roletách s bezdrátovým elektrickým pohonem, který se vyznačuje tichým chodem. Rolety jsou bez kabelového propojení, ideální pro dodatečnou montáž, nadále s možností ručního ovládání.
Kouzelný efekt screenových rolet si zamilujete, dokonale Vás chrání před větrem a nežádoucími pohledy sousedů. Užívejte si příjemné chvíle strávené na čerstvém vzduchu.
Vždy když řešíme tapetu, stínění či koberec do dětského pokoje, diskutujeme s investorem o nadčasovosti celé realizace. Co tím myslíme? Je třeba si uvědomit, že dnes je dítě malé, ale ani se nenadějeme a v pokoji žije dospívající člen rodiny. Proto se snažíme v dětských pokojích malých školáčků vždy navrhovat nadčasové materiály, vzory a provedení, které splynou s nevinnou duší malého dítěte, ale také vkusně doplní individualitu a osobytost teenagera.

Pro dětský pokoj malé šestileté, blonďaté slečny jsme použili růžovou tapetu s moderním vzorem na kterou jsme umístili lehce nakloněné zrcadlo s rámem vycházejícím ze vzoru tapety. Použitá vliesová tapeta (netkaný textil) je čistým materiálem bez přítomnosti jakéhokoli alergenu a tedy velmi vhodná do dětského pokoje.

Designer diamond design si s touto realizací vyhrál i v dalších zajímavých detailech jako je římská roleta se zatemňující látkou pro klidné sny malého obyvatele pokoje. Látka rolety je sladěna s tapetou díky barevné kombinaci obsahující odstín tapety. Ze stejné látky pak byly ušity také dekorační polštářky a sedák na židličku.

Třešničkou na dortu je pak kusový koberec vytvářející svou strukturou a kombinací barev propojení tapety  s římskou roletou.
Občas se dostáváme do interiéru, kde bylo stínění řešeno rize funkčně bez ohledu na jeho designové potřeby a především atmosféru. Nejinak tomu je i v případě této realizace. Moderně vybavenému interiéru s celou řadou nádherných a hodnotných detailů kontrovaly hliníkové izo žaluzie umístěné na jednotlivých okenních křídlech.

Naším úkolem tedy bylo zachovat stávající funkční stínění, ale designově propojit okenní dekorace se zbytkem interiéru. Řešení bylo snadné a jak můžete sami posoudit velmi efektivní. Na okna a prosklené plochy jsme nainstalovali záclony s lehkou, bílou, voálovou látkou s jemným řasením. Záclony jsou umístěny na stropě a kde to bylo možné, končí těsně nad podlahou.  Tím se podařilo sjednotit různé výšky prosklených ploch a jejich výrazné členění, ale také skrýt čistě funkční a k interiéru se nehodící hliníkové žaluzie. Celý interiér tak získal naprosto novou, elegantní tvář a stal se příjemným prostředím pro jeho uživatele.

DIAMOND DESIGN dále instaloval plissované sítě proti hmyzu na dveře vedoucí na přilehlou terasu bytu. Tím bylo zajištěno snadné větrání interiéru, ale také snadný průchod mezi jídelní částí a terasou.
*
*
*
Nové prostory FIT centra jsou doplněny příjemnou stínící technikou zajištující i soukromí pro návštěvníky.
Jednoduchá a elegantní markýza navržená tak, aby splynula s celkovým vzhledem domu, splňuje veškerá očekávání uživatelů. Terasa se, nyní, stává oblíbeným místem pro příjemně strávené chvíle ve slunečných dnech.
Zatemňující neboli black-outové látky jsou zcela neprůhledné. Po stránce světla i pohledu.
Nadčasový design interiéru, to je kombinace bílé barvy a jednoduchých linií. Řešením pro velká francouzská okna v obývacím pokoji a v kuchyňském koutě je pak jednotný design transparentní bílé záclony. Splývavá látka bez vzoru si zaslouží větší řasení, okna tak působí útulně. Řešením jednoduché kolejnice instalované do stropu a elegantním řešením překrytí pomocí správného stylu ušití záclonky neruší při pohledu a opticky okno protahuje od země až do stropu. V jednoduchosti je krása a zde se toto pravidlo potvrzuje.
*
Zatemňující římské rolety, zvoleny v decentním šedém odstínu s jemným motivem, vytvořeným pomocí digitálního tisku, elegantně, doplňují exkluzivní interiér a zajišťují dostatek, požadovaného, soukromí.
Materiál je lamela Z90. Provedení s vedením v lištách,krycí plech přiznaný. Rozměry oken 1,3x1,6 m . Počet oken je 120 ks pro jednu realizaci.
*
Jelikož je výška i šířka našich posuvných panelových stěn volitelná, mohli jsme jimi dokonale zastínit i tato prostorná francouzská okna. Elegantní stínění rekonstruovaného interiéru mu neubírá na vzdušnosti a manipulace s panely je velmi snadná. Stejně jako jejich údržba.
Skloubit funkční prvek a nadčasové řešení umíme díky římské roletě. Barvu jsme pak volili světle hnědou tak, aby propojila dřevěnou podlahu a zelený exteriér. Barva látky tak nenarušuje interiér vybarvený hračkami a dekoracemi.
Barevné sladění krycích plechů s rámy oken se stalo skvělým řešením v celkovém vzhledu budov.
*