Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2396 in total
Hotel odkazující svým interiérem na minulost bylo nutné vybavit stíněním v historizujícím duchu. Jemné, lehounké záclony nechávají vyniknout bohatě řaseným závěsům se zdobnými úvazy a dekorativním zámeckým pelmetům.
*
*
*
*
Ideálním řešením pro menší fasádní otvory jsou screenové rolety. U této realizace byla zvolena blackoutová látka, zajišťující plné zatemnění přednáškového sálu. Lankové vedení podtrhuje moderní ráz budovy.
*
*
Twinrollo kolekce Leha, látka má plastické provedení a tak zvaný 3D efek se širšími pruhy vhodné právě do ložnic a technický prvek působí měkce! Rozměr 2,2 x 2,45 m.
Boční rolety udělají z Vaší pergoly další místnost v OUTDOOR LIVING stylu.
*
Jemný pastelový odstín závěsu koresponduje s barvou dekorativních polštářů a velmi nevtíravě, nenásilně dotváří interiér.
*
*
Díky zabudovaného boxu a vestavěných vodících lišt tvoří venkovní žaluzie Z90 součást domu. Při vytažení žaluzií je okenní prostor čistý bez zbytečných technický detailů, jako u přiznané verze vodících lišt. Nespornou výhodou tohoto systému je možnost přistínit interiér podle Vašich požadavku a zamezit přehřívání v letním období.
Velké prosklené plochy moderních komerčních objektů se bez venkovního stínění neobejdou. Screenové rolety jsou 100%-ně funkční, nekazí architektonický záměr, ba právě naopak, ráz objektu často pozvednou. A lidé při pohledu směrem ven nepřijdou o výhled ani při úplném stažení rolety.
*
*
Realizace interiérových screenových rolet pro předprodej Klicperova divadla v Hradci Králové. Rolety zabrání přehřívání interiéru, ale propouští dovnitř světlo. Jsou schovány v atypických kazetách. Látka byla laděna k výmalbě.
*
*
Dekorace Vašeho interieru jsou pro nás taktéž důležité.
Pokud jste již opálení a chcete jen relaxovat na čerstvém vzduchu, stiskem tlačítka se vysune markýza a ochrání Vás před spálením. Navíc navodí příjemný pocit soukromí.
Světlé pastelové tóny a hlavně hra materiálů jsou v této realizaci důležité. Jemná textura závěsů v kombinaci s povrchy dřeva nábytku vytvářejí kontrast. Naopak ladění úvazu do barvy sedací soupravy oživuje béžové tóny interiéru. Funkčním stínicím prvkem je plissee na oknech, zároveň pomáhá dotvořit atmosféru. Důraz je kladen na celkový design a pohodlný interiér.
*
Kazetová markýza zcela zapadá do koncepce technicky laděné fasády domu. Majitelům za slunných dnů poskytuje dostatečný stín pro jejich odpočinek na čerstvém vzduchu.
*
*
Elegantní závěsy a záclony podtrhují moderní interiér.
*