Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2885 in total
*
Římské rolety lze využít všude tam, kde zrovna neoplýváme velkorysým prostorem kolem oken. K jejich instalaci postačí jen minimální přesah pro překrytí okenního výklenku, důležité je mít prostor nad horním okrajem okna a přístup k ovládání rolety. Jejich časté využití je tedy v kuchyních, jako je tomu v tomto případě. Stínění pracovních prostor je díky nim vyřešeno a prostor kuchyně vypadá útulněji.
*
Zde vidíte detail vodítka screen rolety rovnou na stěně – pro nás není problém.
Plisé umístěné přímo do zasklívacích lišt francouzských oken vedoucích na terasu je elegantním způsobem, jak v pracovně zajistit požadovanou intenzitu slunečního záření a potřebné soukromí.
Projekt Alfreton Road, který byl realizován též v Nottinghamu, byl vytvořen jako projekt studentských apartmánů. Na tomto projektu jsme spolupracovali s firmou Cosybox, která měla celý projekt na starosti. Pro Alfreton Road jsme šili římské rolety a závěsy z nehořlavého materiálu, které se kotvili do námi dodaných hliníkových profilů a kolejnic.
*
*
*
*
*
*
Okna do zahrady jsou umístěná po celé délce stěny, interiér je tedy hodně prosvětlený. Ne vždy je to ovšem žádané. Jemná poloprůsvitná záclona zabrání pohledům dovnitř a má také stínicí funkci. Vzorované závěsy pomohou při přímém letním slunci a ve večerních hodinách. Záclona i závěsy jsou promyšleně instalované do sádrokartonové kapsy.
*
*
Neutrální barevnost dává vyniknout designovým prvkům interiéru. Plisé na oknech tak plní 100% funkci stínění a chrání večer před pohledy z okolí. Jemná struktura látky Plisé pak navazuje na další struktury v interiéru. V jednoduchosti je krása a zde se potkává s funkčním řešením.
Závěsy z materiálu s jemně vytkávaným květinovým vzorem sahají od stropu až téměř na zem a od jedné zdi ke druhé. Ze stejné látky jsme klientům ušili také římské rolety na protilehlá okna. Vše na míru a dle jejich potřeb.
Další TOP krasavice z dílny RENSON a dodávkou DIAMOND DESIGN ZLIN.
Vždy když řešíme tapetu, stínění či koberec do dětského pokoje, diskutujeme s investorem o nadčasovosti celé realizace. Co tím myslíme? Je třeba si uvědomit, že dnes je dítě malé, ale ani se nenadějeme a v pokoji žije dospívající člen rodiny. Proto se snažíme v dětských pokojích malých školáčků vždy navrhovat nadčasové materiály, vzory a provedení, které splynou s nevinnou duší malého dítěte, ale také vkusně doplní individualitu a osobytost teenagera.

Pro dětský pokoj malé šestileté, blonďaté slečny jsme použili růžovou tapetu s moderním vzorem na kterou jsme umístili lehce nakloněné zrcadlo s rámem vycházejícím ze vzoru tapety. Použitá vliesová tapeta (netkaný textil) je čistým materiálem bez přítomnosti jakéhokoli alergenu a tedy velmi vhodná do dětského pokoje.

Designer diamond design si s touto realizací vyhrál i v dalších zajímavých detailech jako je římská roleta se zatemňující látkou pro klidné sny malého obyvatele pokoje. Látka rolety je sladěna s tapetou díky barevné kombinaci obsahující odstín tapety. Ze stejné látky pak byly ušity také dekorační polštářky a sedák na židličku.

Třešničkou na dortu je pak kusový koberec vytvářející svou strukturou a kombinací barev propojení tapety  s římskou roletou.
Úlohou závesov v jednoduchej bielej farbe je nepútať na seba pozornosť a nechať vyniknúť priestor, ktorý mali zútulniť, opticky zatepliť a pomocť zatieniť interiér počas menej slnečných dní.
Před velké prosklené prostory ve sportovní restauraci byly instalovány vertikální žaluzie. Některé z nich důmyslně kryjí průchod do zázemí, jiné slouží k zakrytí výhledu na vnitřní tenisové kurty.
V historické zástavbě s vysokými okny římské rolety vynikají. V tomto případě designérka použila stejnou textilii na římské rolety do kuchyně, obývacího pokoje i do ložnice. Tmavou roletu v ložnici doplnila světlými závěsy pro lepší stínění, pocit většího soukromí i romantický vzhled ložnice.
*
*
*
Požadavkem majitelky bytu bylo přiblížit se odstínem závěsů k již instalované dřevěné závěsové tyči, což se povedlo. Dlouhé jednobarevné závěsy zachycené pomocí úvazů ze stejného materiálu ke stěně i dlouhá poloprůsvitná záclona působí velmi romanticky.
Závěsy a záclony v pokoji hotelu Orličan působí opravdu královsky. Svůj podíl na tom mají i ozdobné úvazy ušité ze stejného materiálu. Designérce se podařilo, aby barva sametových závěsů korespondovala s barvou korunek na tapetách.
Výraznou předností plissé je stejná šířka navíjecího mechanismu a látky. Systém umožňuje minimalizovat spáru mezi jednotlivými pozicemi, je tedy ideálním řešením zastínění rohových oken.
*
*