Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2698 in total
*
Zastínění rustikálního altánu screenovými roletami zajistilo co nejmenší narušení celkového vzhledu altánu a bylo dosaženo požadovaného pohodlí , které rolety zajistí za každého počasí i se zachováním výhledu do zahrady.
*
Otvíravá střecha terasy Vám poskytne i plnou voděodolnost či příjemný stín.
Dětský pokoj malé princezny dotažen k dokonalosti vertikálními žaluziemi  od diamond design.
*
*
*
Dětský pokoj malé princezny dotažen k dokonalosti vertikálními žaluziemi  od diamond design.
Látkové rolety v provedení ovládání na řetízek, konzole pro upevnění bílé panelové posuvné stěny typ Standard, ovládání tyčkou, kombinace dvou typů látky.
Etno stylu půvabné jídelny by nemohla vyhovovat žádná jiná tapeta více a lépe než tapeta s přírodními vlákny z kolekce Vista 5 značky Rash textil.
*
Příjemnou atmosféru na terase tvoří hliníková pergola s lamelovou střechou, doplněná integrovanými screeny ze všech stran pro dokonalou ochranu, nejen před sluncem a deštěm, ale také před větrným počasím.
*
*
Závěsy s výrazným, originálním vzorem udávají tón celé ložnici. Vedle nich pak okna zkrášlují průsvitné, svisle pruhované záclony.
Úvaz v podobě ozdobné šňůry barvy slonové kosti se svazkem béžových perel různé velikosti. Značka Sahco.
*
*
Kouzelný efekt screenových rolet si zamilujete, dokonale Vás chrání před větrem a nežádoucími pohledy sousedů. Užívejte si příjemné chvíle strávené na čerstvém vzduchu.
Detail napojení dvou plissé a minimalistického nosného hliníkového profilu.
*
Vždy když řešíme tapetu, stínění či koberec do dětského pokoje, diskutujeme s investorem o nadčasovosti celé realizace. Co tím myslíme? Je třeba si uvědomit, že dnes je dítě malé, ale ani se nenadějeme a v pokoji žije dospívající člen rodiny. Proto se snažíme v dětských pokojích malých školáčků vždy navrhovat nadčasové materiály, vzory a provedení, které splynou s nevinnou duší malého dítěte, ale také vkusně doplní individualitu a osobytost teenagera.

Pro dětský pokoj malé šestileté, blonďaté slečny jsme použili růžovou tapetu s moderním vzorem na kterou jsme umístili lehce nakloněné zrcadlo s rámem vycházejícím ze vzoru tapety. Použitá vliesová tapeta (netkaný textil) je čistým materiálem bez přítomnosti jakéhokoli alergenu a tedy velmi vhodná do dětského pokoje.

Designer diamond design si s touto realizací vyhrál i v dalších zajímavých detailech jako je římská roleta se zatemňující látkou pro klidné sny malého obyvatele pokoje. Látka rolety je sladěna s tapetou díky barevné kombinaci obsahující odstín tapety. Ze stejné látky pak byly ušity také dekorační polštářky a sedák na židličku.

Třešničkou na dortu je pak kusový koberec vytvářející svou strukturou a kombinací barev propojení tapety  s římskou roletou.
*
Exkluzivitu prostoru podtrhuje hliníková pergola s lamelovou střechou, doplněná integrovaným screenem pro zajištění plného soukromí. Relaxační zónu lze využít za každého počasí.
Dětský pokoj malé princezny dotažen k dokonalosti vertikálními žaluziemi  od diamond design.
*
Nad sedačkou v obývací zóně vašeho domova nemusí být nutně pověšen obraz. Luxusní designová tapeta značky Elitis, použitá jen v na část zdi, upoutá každou návštěvu už při vstupu do interiéru.
Elegantní dlouhé záclony a světle hnědé závěsy skvěle doplňují vkusně zařízený interiér v přírodních barvách.
Hliníková, 2-modulová pergola Camargue se stropními otočnými lamelami a bočními screenovými roletami.