Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2885 in total
Látkové rolety i plisé jsou stínicí systémy hojně využívané v moderních interiérech. V tomto případě se dá říci, že jimi byly odděleny jednotlivé zóny pokoje.
Vzhledem k požadavku na možnost regulace světlosti administrativních prostor u budovy se sendvičovou fasádou bylo použito stínění venkovními žaluziemi Z90. Složitá realizace díky blízké ocelové konstrukci však zajišťuje nižší vnitřní teplotu a tím i příjemnější pracovní prostředí.
*
Římské rolety v jízdárně Valtického zámku jsou ukázkou nadstandardní realizace s velmi vysokými požadavky. Tato realizace byla velkou zkušeností a radostí, podílet se na utváření historického prostoru zámku v novodobém hávu.
Detail hliníkových stropních lamel - zpracování a technologie na jedničku ...
Svítí sluníčko? Stiskem tlačítka otevřete strop a můžete si ho užít dostatečně. Návštěvníci wellness centra ocení, že po masáži či opalování mohou na čerstvý vzduch za každého počasí. Dešťové čidlo hlídá první kapky deště a strop včas zavře.
*
Jemné, průsvitné záclony svými světlými tóny zjemňují tmavší tóny tapety v obývací zóně domu a vytvářejí příjemný prostor vhodný k odpočinku. Kvůli letnímu dopolednímu slunci jsou v tomto případě venkovní žaluzie nezbytností.
Velká kongresová místnost je využívaná pro společenské akce, svatby, rodinné a firemní oslavy. Rozlehlá okna přivádějící do místnosti dostatek světla jsou pro takové prostory podmínkou, stejně jako závěsy, které přísun světla regulují a okna zahalují ve večerních hodinách. Tlumená hnědá barva závěsů byla pro hotel umístěný v přírodě jasnou volbou.
*
*
Pro pohodlné a ničím nerušené čtení majitele bytu bylo nutné okno zastínit. Díky nenáročnosti na prostor kolem okna padl los na římskou roletu.
*
Pro zastínění restaurace jsme zvolili koncept provedení roletami Plisé pro možnost individuální potřeby nastavení. Dvoubarevné provedení pastelovými odstíny bylo použito pro zachování konceptu designu interiéru restaurace.
Hliníková, 2-modulová pergola Camargue se stropními otočnými lamelami a bočními screenovými roletami.
*
*
*
Díky zabudovaného boxu a vestavěných vodících lišt tvoří venkovní žaluzie Z90 součást domu. Při vytažení žaluzií je okenní prostor čistý bez zbytečných technický detailů, jako u přiznané verze vodících lišt. Nespornou výhodou tohoto systému je možnost přistínit interiér podle Vašich požadavku a zamezit přehřívání v letním období.
Unikátní screenové rolety svou barevností podtrhují moderní ráz domu a skvěle zajistí tepelnou pohodu domu.
*
Čelo postele je vytvořeno zajímavou kombinací dvou vliesových tapet oddělených nenápadnou lištou. Ústřední tapeta je dominantou pokoje, žádných dalších ozdobných prvků již není třeba.
Markýzy v krásném hranatém boxu na vlastní nosné konstrukci při zatažení nenarušují celkový ráz budovy.
Honosné, lesklé, tmavě hnědé závěsy v barvě nábytku hotelového pokoje kontrastují s bílou barvou lehounkých záclon a ložního prádla.
Záclony vždy zútulní interier, kolejnice zenit bílá kov je zcela překryta řasící stuhou pro čistý vzhled a odlehčení. Záclona v jemném tonu lomené bílé působí měkce.
*
*
Pro stínění jídelny byly zvoleny záclon a látkové rolety, které zajišťují sluneční clonu a soukromí. Jedno barevné rolety světlého tonu podtrhnou dominantní krásné židle.
*
*