Close
Pro prohlížení fotografií popořadě je zapotřebí pomocí rozevíracího tlačítka v menu "SMĚR ŘAZENÍ" vybrat některou volbu. Pořadí fotografií je generováno náhodně bez nastaveného filtru.

Reflector

Displaying images 1 - 30 of 2872 in total
Díky vysoké odolnosti vůči UV záření, vlhkosti a mechanickému poškození je plisé oblíbeným stínicím prvkem v koupelnách. Velice ceněný je způsob instalace přímo na okenní rám a možnost shrnování oběma směry.
*
Barvy do dětského pokoje patří a látkové rolety na designových konzolách představují při stažení velkou plochu, se kterou je možné pracovat. V tomto případě se barvy použité na roletách znovu objevují na židlích, odpadkových koších a dalším vybavení pokoje.
*
*
Kazetová markýza zcela zapadá do koncepce technicky laděné fasády domu. Majitelům za slunných dnů poskytuje dostatečný stín pro jejich odpočinek na čerstvém vzduchu.
Krásná terasa s otvíravou střechou od DIAMOND DESIGN Zlín.
*
*
Rolety na řetízek s polotransparentní látkou plní v tomto průhledu funkční charakter. Tedy zastínit pohledy a vytvořit pocit soukromí. Výběr světlé látky pak ladí s interiérem a nestrhává na sebe pozornost. Tu jednoznačně upoutají dekorace prostoru. Pozor není bílá jako bílá ! Proto látky vždy zkoušejte v prostoru a v návaznosti na další materiály.
Na této realizaci jsme dokázali vyřešit zastínění atypického okna s nadstandardním rozměrem 10 × 4 m panelovou posuvnou stěnou. Zvolili jsme látku, která zajistí soukromí a zároveň vhodně doplní krásný a originální interiér domu.
*
Florentinum. Krásný objekt sloužící komerčním účelům skrývá krásné prostory pro občerstvení a relaxaci. Naše markýzy poskytnou hostům skrýš před prudkým sluncem a také pocit soukromí. Ať už v piazze nebo boční zahradě.
Látkové rolety a špaletová okna,  to je léty osvědčená kombinace. Zde není co měnit.
Okna fitness v přízemí sportovního klubu jsou před slunečními paprsky i zvídavými pohledy zvenčí odstíněna vertikálními žaluziemi.
Takmer neviditeľná záclona pomáha dotvoriť útulnosť ložnici, ale nezamedzuje nádherný výhľad do doliny. Tapeta s kvetinovým vzorom dáva priestoru určitú nežnosť a svetlo modrá farba navodzuje ideálne podmienky na oddych.
*
*
*
*
Nadčasový design interiéru, to je kombinace bílé barvy a jednoduchých linií. Řešením pro velká francouzská okna v obývacím pokoji a v kuchyňském koutě je pak jednotný design transparentní bílé záclony. Splývavá látka bez vzoru si zaslouží větší řasení, okna tak působí útulně. Řešením jednoduché kolejnice instalované do stropu a elegantním řešením překrytí pomocí správného stylu ušití záclonky neruší při pohledu a opticky okno protahuje od země až do stropu. V jednoduchosti je krása a zde se toto pravidlo potvrzuje.
Při výběru stínicích systémů se nemusíte omezovat pouze na jeden z nich. V mnohých případech lépe funguje jejich kombinace, což je případ stínění velkého okna v obývacím pokoji. Jemná záclona zamezuje pohledu dovnitř a odstíní „běžné slunko“. V dopoledních hodinách, zejména v létě, by se majitelé bez kvalitních látkových rolet neobešli.
Velké prosklené plochy moderních komerčních objektů se bez venkovního stínění neobejdou. Screenové rolety jsou 100%-ně funkční, nekazí architektonický záměr, ba právě naopak, ráz objektu často pozvednou. A lidé při pohledu směrem ven nepřijdou o výhled ani při úplném stažení rolety.
*
Pokud jste již opálení a chcete jen relaxovat na čerstvém vzduchu, stiskem tlačítka se vysune markýza a ochrání Vás před spálením. Navíc navodí příjemný pocit soukromí.
*
Nad sedačkou v obývací zóně vašeho domova nemusí být nutně pověšen obraz. Luxusní designová tapeta značky Elitis, použitá jen v na část zdi, upoutá každou návštěvu už při vstupu do interiéru.
Výrazný vzor látky na velké ploše panelové stěny v interiéru s vysokými stropy vyniká. Při stínění se tak stává nepřehlédnutelným prvkem interiéru.
*
Po saunování a skoku do studené vody budete rádi, že můžete grilovat perfektní večeři na čerstvém vzduchu, chráněni před deštěm. Strop pergoly se s prvními kapkami deště sám zavře.